MOK

Aktualności

Powrót

Renata Przemyk i Mężczyźni. Goście: John Porter, Leski, Buslav

13 czerwca 2021 (Niedziela)
godz. 19:30
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane i najciekawsze piosenki Renaty Przemyk w specjalnie zaaranżowanych wersjach, w duetach z mężczyznami.

Autorka i wykonawczyni niezmienna w swojej zmienności, niestrudzona poszukiwaczka form i stylistyk, świadomie i kunsztownie przekuwająca na scenie to, co intymne, w to, co wyzwala zbiorowe emocje. Renata Przemyk, obecna w naszych uszach, oczach i wyobraźni od trzech dekad, z okazji jubileuszu zaprosiła na scenę Mężczyzn. Premiera płyty 20 marca 2020!

Idea jest oczywista jak status artystki, którą zesłał Bóg, na polskiej scenie piosenki artystycznej: trzynaście ikonicznych utworów w trzynastu nowych aranżacjach, często znacząco odmiennych od oryginałów. Przygotowanych przez przedstawicieli elity młodego pokolenia producentów i autorów, a zaśpiewanych wspólnie z Renatą Przemyk przez dżentelmenów w różnym wieku.

Podczas koncertu w Siedlcach razem z Renatą Przemyk wystąpią: John Porter, Leski i Buslav. Towarzyszył im będzie zespół w składzie: Piotr Wojtanowski – bas, Piotr Bogutyn – gitara, Sławek Puka – perkusja, Krzysztof Pająk – klawisze, Kamil Błoniarz – akordeon.

W związku z ograniczeniem liczby publiczności i nakazem zajmowania co drugiego miejsca na widowni, numeracja zakupionych wcześniej biletów może być inna. Prosimy o wyrozumiałość.


Bilety zakupione na koncert 22 marca 2020 r zachowują ważność!!!
Bilety do nabycia w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63 godzinę przed koncertem. Liczba miejsc ograniczona.
PARTER - 85 zł w przedsprzedaży do 7 czerwca
PARTER - 100 zł od 8 czerwca
BALKON - 75 zł w przedsprzedaży do 7 czerwca
BALKON - 90 zł od 8 czerwca

Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne w sali widowiskowej "Podlasie" -> KLIK