Siedlecki Uniwersytet Trzeciego Wieku - koncert Stanisława Górki pt. "Ach Panie, Panowie..."

12 kwietnia 2023 (Środa)
godz. 11:00 14:00

„Ach Panie, Panowie…” to liryczny recital, w którym Stanisław Górka wykona utwory ze swoich spektakli oraz piosenki towarzyszące aktorowi od czasów jego młodości, autorstwa takich mistrzów jak Marian Hemar, Konstanty Ildefons Gałczyński, Bułat Okudżawa, Agnieszka Osiecka czy Jeremi Przybora.

Niezwykle utalentowany i serdeczny aktor integruje każdą publiczność, zaprasza do wspólnego śpiewania, a przy akompaniamencie gitary przenosi słuchaczy w świat poezji, pięknego słowa i liryzmu, świat, który zbyt szybko odchodzi w zapomnienie.

Stanisław Górka – profesor dr hab. sztuk teatralnych, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, producent, reżyser, pedagog, nauczyciel emisji głosu w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, współzałożyciel i lider Towarzystwa Teatralnego Pod Górkę – teatru specjalizującego się w kameralnych formach wokalno-aktorskich. Zagrał w kilkudziesięciu spektaklach teatralnych oraz licznych filmach i serialach. Na scenie od 47 lat.

Wydarzenie wyłącznie dla słuchaczy Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.