MOK

Aktualności

Powrót

Spektakl muzyczny "Strażak Sam na Żywo – Cyrkowa Przygoda"

23 kwietnia 2022 (Sobota)
godz. 10:00 12:30 15:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki Strażak Sam. Jest to znakomity, międzynarodowy spektakl, który podbił serca małych widzów w całej Europie.

Strażak Sam Na Żywo to bogata scenografia i oprawa muzyczna, pełnowymiarowe postacie i przede wszystkim wspaniała okazja dla całej rodziny na wspólne wyjście do teatru. Spektakl to nie tylko rozrywka, ale również edukacja w zakresie zagrożeń pożarowych i procedur bezpieczeństwa.

Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się jak wygląda jego praca, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka przygoda, którą można zobaczyć tylko w teatrze. Na scenie wystąpią najważniejsze postacie z bajki, w pełnowymiarowych kostiumach: Strażak Sam, Komendant Steel, Penny, Elvis oraz niesforny Norman. Będzie też Jupiter – najsłynniejszy wóz strażacki. W Pontypandy czekają niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół i usłyszycie dziewięć premierowych piosenek!

Cyrkowa Przygoda to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów i wspólne z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia – te wszystkie elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Widzowie bawią się i jednocześnie uczą, jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić i jak mu zapobiegać. Dowiadują się czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Ten międzynarodowy przebój teatralny zobaczyło już ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Polska wersja powstała z udziałem aktorów dubbingujących bajkę. Wszystkie dzieci do 2. roku życia mają wstęp bezpłatny. Spektakl trwa 65 min. Po każdym spektaklu widzowie mają możliwość spotkania się z jednym z bohaterów spektaklu. W Polsce przedstawianie zobaczyło już ponad 30 tys. widzów.

Bilety w cenie 55 zł, 65 zł, 75 zł i 85 zł do nabycia na eventim.pl (KLIK), na ticketmaster.pl (KLIK), na bilety.mok.siedlce.pl oraz w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 i godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

strazaksamnazywo.pl - KLIK
Facebook.com/strazaksamnazywo - KLIK
Instagram.com/strazaksamnazywo - KLIK
Relacje ze spektaklu - KLIK
Zwiastun spektaklu - KLIK