Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do SGL "Witraż"

24 września 2018 (Poniedziałek)
ul. Kiepury 2/22

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci i młodzież do swoich zespołów, grup twórczych i pracowni artystycznych. Odkryj swoje talenty. Trwają zapisy na nowy sezon artystyczny 2018/2019.

Różnorodność zespołów i sekcji pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie m.in. w dziedzinach tańca, śpiewu, plastyki, fotografii czy muzyki. Udział w niektórych z nich poprzedzony jest sprawdzianem predyspozycji. Z pewnością warto spróbować swych sił, bowiem zajęcia w Miejskim Ośrodku Kultury prowadzone są na wysokim poziomie i pozwalają rzeczywiście rozwijać swe zainteresowania i talenty.

24 września (poniedziałek), godz. 15:00
Spotkanie organizacyjne dla kandydatów do Siedleckiej Grupy Literackiej „Witraż”.
Kryteria przyjęć: wiek powyżej 15 lat.
Siedziba SGL „Witraż”, ul. Kiepury 2/22

27 września (czwartek), godz. 15:00
Kryteria przyjęć: wiek powyżej 15 lat.
Siedziba SGL „Witraż”, ul. Kiepury 2/22

28 września (piątek), godz. 18:00
Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej „Chodowiacy” im. A. Siwkiewicz.
Klub Studencki PeHa, ul. 3 Maja 49