MOK

Aktualności

Powrót

Spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy WOŚP

30 listopada 2017 (Czwartek)
godz. 19:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Ruszyły przygotowania w Sztabie, który działa jak co roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Na początek ważne informacje dla naszych stałych wolontariuszy i tych, którzy będą grać z nami w tym roku pierwszy raz.

26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Pierwsze wspólne, OBOWIĄZKOWE spotkanie wszystkich wolontariuszy odbędzie się 30 listopada (czwartek) o godz. 19.00 w Sali widowiskowej "Podlasie" Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Sienkiewicza 63.

Na tym spotkaniu będziecie wypełniać ankiety wolontariusza. Możecie również przynieść gotowe już wypełnione ankiety, które są do pobrania na naszej stronie internetowej.

Ważne! Ankiety muszą być przez was podpisane a w przypadku osoby niepełnoletniej musza podpisać je również wasi rodzice lub opiekunowie prawni.

Każdy wolontariusz powinien dostarczyć swoje aktualne zdjęcie w formie elektronicznej /na wzór zdjęcia do legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego/. Zdjęcia możecie przesyłać na adres mailowy asp7@mok.siedlce.pl

Będzie nas na pewno bardzo dużo, dlatego każdy zabiera ze sobą dodatkowo trochę cierpliwości i dobry humor.

Zwracamy się też z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli i otwartego serca, do firm i instytucji w naszym mieście i nie tylko. Pomóżcie nam i wesprzyjcie nasze działania przy organizacji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy strategicznych sponsorów i innych dobroczyńców, ofiarodawców oraz chętnych osób do współorganizacji.

Jeżeli połączymy nasze siły na pewno uda nam się jak co roku zorganizować wspaniały Finał i oczywiście zebrać mnóstwo pieniędzy!!!

Ankieta i regulamin wolontariusza do pobrania TUTAJ.