MOK

Aktualności

Powrót

Spotkanie wolontariuszy WOŚP

06 grudnia 2018 (Czwartek)
godz. 18:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Ruszyły przygotowania w Sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który jak co roku działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Na początek ważne informacje dla naszych stałych wolontariuszy i tych, którzy będą grać z nami w tym roku pierwszy raz.

27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 r., a jego celem będzie pozyskanie środków „na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Pierwsze wspólne, OBOWIĄZKOWE spotkanie wszystkich wolontariuszy odbędzie się 6 grudnia (czwartek) o godz. 18:00 w sali widowiskowej "Podlasie" Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Sienkiewicza 63.

Na tym spotkaniu będziecie wypełniać ankiety wolontariusza. Możecie również przynieść gotowe już wypełnione ankiety, które są do pobrania na naszej stronie internetowej.

Ważne! Ankiety muszą być przez Was podpisane, a w przypadku osoby niepełnoletniej muszą podpisać je również wasi rodzice lub opiekunowie prawni.

Każdy wolontariusz powinien dostarczyć swoje aktualne zdjęcie w formie elektronicznej (na wzór zdjęcia do legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego!). Zdjęcia możecie przesyłać na adres mailowy:  asp7@mok.siedlce.pl

UWAGA!!! ZDJĘCIE MUSI BYĆ PODPISANE IMIENIEM I NAZWISKIEM

Będzie nas z pewnością bardzo dużo, dlatego każdy zabiera ze sobą dodatkowo trochę cierpliwości i dobry humor.

Zwracamy się też z gorącym apelem do wszystkich ludzi dobrej woli i otwartego serca, do firm i instytucji w naszym mieście i nie tylko. Pomóżcie nam i wesprzyjcie nasze działania przy organizacji 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poszukujemy strategicznych sponsorów i innych dobroczyńców, ofiarodawców oraz chętnych osób do współorganizacji. Mile widziane są też gadżety do WOŚP- owego sklepiku.

Jeżeli połączymy nasze siły na pewno uda nam się jak co roku zorganizować wspaniały Finał i oczywiście zebrać mnóstwo pieniędzy!