MOK

Aktualności

Powrót

Stand-up muzyczny Katarzyny Pakosińskiej

12 lutego 2023 (Niedziela)
godz. 19:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Jak powiedział jeden z krytyków – Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna, a my wraz z nią!

Zapraszamy na premierowy program Katarzyny Pakosińskiej – wyjątkowej aktorki i artystki kabaretowej, która świętuje 30-lecie swojej pracy artystycznej i obecności na scenie!

Podczas niewiele mającego wspólnego z powagą spotkania, Katarzyna Pakosińska zdradzi Państwu wyjątkowe, prywatne tajemnice i odpowie na nurtujące obie płcie pytania, na które rzecz jasna zna odpowiedzi, albo i nie.

Czy wiedzą Państwo jak utrzymać szczęśliwy związek? Czy wielożeństwo byłoby w Polsce udaną inwestycją? Co jest marzeniem współczesnego mężczyzny?

Stand-up muzyczny „Trzy Dekady Śmiechu” to program dla widzów o stalowych nerwach i w stabilnych związkach!!! Nie zabraknie tańca i piosenek, tudzież anegdot, które będą mogli Państwo absolutnie gratis i bez autoryzowania wynieść z tego wyjątkowego wieczoru.

Kierownictwo muzyczne i aranżacje – Jacek Piskorz & Grupa MoCarta
Scenariusz i reżyseria – Marcin Kołaczkowski

Bilety w cenie 90 zł i 110 zł do nabycia online na stronie biletyna.pl (KLIK) i kupbilecik.pl (KLIK) oraz w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.