MOK

Aktualności

Powrót

Taneczne spotkanie z Luzikiem

10 lutego 2023 (Piątek)
godz. 16:30
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Podczas koncertu „Taneczne spotkanie z Luzikiem” wystąpią tancerze z grup zaawansowanych Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywnego Teatru Tańca LUZ –Mistrzowie Europy oraz najmłodsi tancerze Akademii Tańca LUZ ART.

Choreografie przygotowały: Joanna Woszczyńska, Katarzyna Popławska, Margarita Orzełowska i Natalia Jarząb.

Koncerty będą z pewnością niezwykłym widowiskiem tanecznym, pełnym wzruszających, profesjonalnych prezentacji i barwnych kostiumów.

Podczas koncertu wśród publiczności zostanie przeprowadzona licytacja układów tanecznych, z której całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie 3-letniej Hani Szczepańskiej, chorej na neuroblastomę IV stopnia. Licytacja zostanie przeprowadzona bezpośrednio przed układem, który zatańczą tancerze LUZ. Każdy, kto wygra licytacje po wpłaceniu zadeklarowanej kwoty gotówką bądź na konto Hani na siepomaga.pl (należy pokazać potwierdzenie) dostanie po koncercie piękny certyfikat z imieniem i nazwiskiem oraz tytułem układu, który wylicytował.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.