Ten świat? Jest piękny! - koncert Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywnego Teatru Tańca LUZ

20 czerwca 2021 (Niedziela)

20 czerwca zapraszamy do sali widowiskowej „Podlasie” na taneczne show w wykonaniu Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywnego Teatru Tańca LUZ zatytułowane „Ten świat? Jest piękny!”. Podczas koncertu będziecie mogli zobaczyć naszych młodych, niezwykle utalentowanych tancerzy w choreografiach autorstwa Joanny Woszczyńskiej oraz Bartka Woszczyńskiego, nagradzanych medalami podczas mistrzostw Polski i świata.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz zgodnie z kalendarzem imprez. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.