To co naprawdę ważne, jest niewidoczne... czyli Mały Książę wczoraj i dziś

13 września 2020 (Niedziela)
Park Aleksandria

Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” i Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zapraszają na wyjątkową plenerową imprezę poetycką w Parku Aleksandria. W wykonaniu członków „Witraża” i uczniów siedleckich szkół zobaczymy „epizody” inspirowane książką Mały Książę Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.

Oprawę muzyczną zapewnią: Zespół Wokalny Sweet Angels, Agnieszka Skup i Aleksandria Antoniak.

Projekt dofinansowany przez Miasto Siedlce.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Podczas koncertu obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne podczas imprez plenerowych
Imprezy plenerowe będą organizowane zgodnie z wytycznymi:
- 1 osoba na 5 m2
- obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust
- każdy z uczestników zobowiązany jest do wypełnienia i przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia dostępnego poniżej
- przestrzeń dla publiczności w plenerze zorganizowana będzie tak, by publiczność zajmowała miejsca siedzące lub stojące z zachowaniem odstępu zgodnego z przepisami prawa powszechnie obowiązującego oraz wytycznymi GIS obowiązującymi w danym momencie.