Uroczystości poświęcone gen. Ryszardowi Kuklińskiemu

22 kwietnia 2017 (Sobota)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Fundacja Gazety Polskiej im. Prof. Tadeusza Kłopotowskiego i Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach mają zaszczyt zaprosić na uroczystości poświęcone uczczeniu pamięci gen. Ryszarda Kuklińskiego, które odbędą się 22 kwietnia 2017 roku w Siedlcach.

Godz. 17.30 – złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą gen. Ryszarda Kuklińskiego, która znajduje się na budynku Przedsiębiorstwa Budownictwa Mieszkaniowego M3 przy ulicy księdza Niedziałka 13.

Godz. 18.00Sala Biała Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ulicy Pułaskiego 6
- odznaczenie działaczy niepodległościowych z Regionu Siedleckiego, które w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczy Pani Irena Zofia Romaszewska;
- wykład dr. Witolda Bobryka poświęcony gen. Ryszardowi Kuklińskiemu
- projekcja filmu dokumentalnego przedstawiająca sylwetkę gen. Ryszarda Kuklińskiego;
- koncert Leszka Czajkowskiego i Pawła Piekarczyka.

Patronat Honorowy nad uroczystościami objął Prezydent Miasta Siedlce Pan Wojciech Kudelski.

fot. Radek Pietruszka