MOK

Aktualności

Powrót

Wakacyjna Kraina Zabawy - koncert zespołu Centrum Uśmiechu

25 sierpnia 2024 (Niedziela)
godz. 15:00
Park Aleksandria

Centrum Uśmiechu to twórcy takich hitów jak „Olimpiada w Jarzynowie”, „Gruszka” czy „Światła drogowe”. Byli nominowani do najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce – Fryderyk 2023. W sierpniu 2021 r. otrzymali Złotą Płytę za singiel pt. „Jarzynowa gimnastyka”. Zagrali tysiące koncertów w kraju i za granicą. Występowali na największych trasach koncertowych w naszym kraju – Lato z Radiem, Złote Przeboje na Wakacjach czy Majówka Girllówka z Radiem Zet, a także, między innymi, w Sali Kongresowej, Klubie Muzycznym Stodoła czy Amfiteatrze w Opolu. Współpracują z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ich teledyski mają miliony wyświetleń. Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć jak dla dorosłych, tylko lepiej. Ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej.

Ich najnowszy program estradowy pt. „Zdrowo i Sportowo” powstał w związku z bardzo sportowym okresem – w 2024 roku odbędą się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu oraz piłkarskie Mistrzostwa Europy w Niemczech. Główną postacią koncertu jest Trener Pomidor, który w zabawny sposób uświadamia najmłodszych (i nie tylko), że kluczem do zdrowego życia jest aktywność fizyczna. Wraz z Trenerem, na scenie występują również Marchewka oraz Groszek.

Zadanie pn. "Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego Aleksandria w Siedlcach". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.