Warsztaty taneczne z Simone Donatim

17 kwietnia 2018 (Wtorek)
Akademia Sztuk "Piękna 7", ul. Pułaskiego 7

Simone Donati ukończył Rambert School of Ballet and Contemporary Dance w Londynie. Przez prawie 5 lat był tancerzem brytyjskiego teatru tańca BalletBoyz, w którym pracował z najbardziej uznanymi choreografami świata, m.in. Ivanem Perezem, Javierem de Frutosem, Russellem Maliphantem, Liamem Scarlettem, Pontusem Lidbergiem, Christopherem Wheeldonem. Odbył tournée po wielu państwach świata tańcząc w licznych produkcjach brytyjskiego teatru. Prowadził warsztaty zarówno dla profesjonalnych tancerzy, jak i dla najważniejszych szkół tańca takich jak Rambert School of Ballet and Contemporary Dance, Trinity Laban, DanceWorks, The Place, Santa Barbara University, Alberta Ballet in Calgary, Ateneo Danza summer course, Agora coaching project, Centro ArteMente, Balletboyz company and Dancers course. Simone jest również kompozytorem muzyki elektronicznej oraz choreografem. Razem z bratem - Giulio - tworzy muzykę jako duet ATMO.