Wernisaż wystawy malarstwa Ryszarda Czwarnoga

05 listopada 2024 (Wtorek)
Mała Galeria Sztuki, ul. Sienkiewicza 63

Wernisaż wystawy malarstwa Ryszarda Czwarnoga zbiega się z obchodami Hubertusa, tradycyjnego święta myśliwych, leśników i jeźdźców, które symbolicznie zamyka sezon łowiecki na przełomie października i listopada.

Ryszard Czwarnog – urodzony w Siedlcach w 1944 roku, łączy w sobie pasję artysty i prawnika. Jego twórczość świadczy o głębokim związku z naturą i myślistwem, jednak w swoim malarstwie stawia na pierwszym miejscu piękno i harmonię otaczającego świata. Pejzaże nocne, pełne tajemniczości, są głównym źródłem jego inspiracji.

Wystawa „Myśliwi nie tylko polują” to nie tylko celebracja tradycji łowieckich, ale przede wszystkim refleksja nad wartością przyrody i ulotnością chwili. Pan Ryszard, jako aktywny członek Polskiego Związku Łowieckiego i inicjator wielu działań promujących kulturę łowiecką, zaprasza miłośników sztuki do odkrywania głębszej więzi człowieka z naturą.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zwiedzić wystawę i spojrzeć na świat oczami artysty. Do zobaczenia na wernisażu!

Współorganizatorzy: Siedleckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Brama i Siedleckie Towarzystwo Myśliwych i Przyjaciół

Wystawa czynna do 27 listopada 2024 r., od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 oraz zgodnie z kalendarzem imprez.