MOK

Aktualności

Powrót

Wiosenne nastroje - koncert Zespołu Wokalnego Art Styl

08 kwietnia 2018 (Niedziela)
godz. 17:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Na powitanie długo oczekiwanej wiosny Zespół Wokalny Art Styl, działający w ramach Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wystąpi ze specjalnym repertuarem.

Zespół tworzy dziesięć Pań: Liliana Bielak, Wiesława Chalecka, Irena Frank, Marta Głozak, Elżbieta Kieliszek, Danuta Marynowska, Krystyna Paczuska, Teresa Sikorska, Jadwiga Zgódka, Ewa Zborowska-Buczek – słuchaczek SUTW, które pracują pod kierunkiem artystycznym p. Urszuli Chruściel i p. Marcina Chojeckiego. W repertuarze Zespół ma własne interpretacje znanych utworów polskich artystów.

Zespół działa od 2015 r., występuje głównie na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, ale także chętnie odpowiada na zaproszenia w innych miejscach, by swoim pięknym śpiewem uświetniać różne uroczystości.

Całoroczną pracę Zespół poddaje weryfikacji, biorąc udział w różnego rodzaju przeglądach i konkursach. Dotychczas jest laureatem m.in.: I miejsca na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolędnicze Serce Polskie” w 2016 i 2017 r.; II miejsca na XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Seniora w Domu Kultury „Zacisze” w 2017 oraz I miejsca w XV edycji tegoż festiwalu w 2017 r.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.