MOK

Aktualności

Powrót

Wykład dr Grażyny OSullivan dla słuchaczy SUTW pt. "Oswojenie zmian"

09 czerwca 2021 (Środa)
godz. 11:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję doświadczyć, że jedyne co jest pewne w naszym życiu to zmiany. Z dnia na dzień zmieniające się zasady, niepewność, oczekiwania, a nierzadko także obawa i lęk. Zmiany, zarówno in plus, jak i in minus wpisane są w życie każdego człowieka, najważniejsze jednak to oswojenie się z nimi.

9 czerwca 2021 r. o godz. 11:00 odbędzie się wykład dr Grażyny O’Sullivan pt. „Oswojenie zmian” dla słuchaczy Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na spotkanie obowiązują wejściówki.

Dr Grażyna O’Sullivan – absolwentka filologii polskiej (UMK Toruń), doktor filozofii (PAN Warszawa), przez 30 lat związana z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach, gdzie wykładała filozofię, logikę, etykę biznesu, komunikację społeczną i inne, jak również angażowała się we współpracę międzynarodową jako wydziałowy koordynator programu Erasmus oraz inicjator i organizator cyklicznych międzynarodowych wydarzeń (International Week, International Conference and Workshop, Meetings with Business). Obecnie prowadzi wykłady w kilku uczelniach europejskich (głównie Francja i Niemcy).