MOK

Aktualności

Powrót

Wyniki Konkursu Fotograficznego "Mój Świat"

17 listopada 2023 (Piątek)
godz. 10:00
Miejski Ośrodek Kultury

Celem organizacji Konkursu Fotograficznego "Mój Świat" była popularyzacja i upowszechnianie fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego czasu; rozwijanie umiejętności obserwacji swojego otoczenia i jej dokumentowania; rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej.

W konkursie oceniono sto trzydzieści trzy prace dwudziestu autorów. Komisja w składzie: Tomasz Nowak, Piotr Tołwiński, Sebastian Gumiński postanowiła przyznać:

I nagroda - Dymitr Jan Szwałek
II nagroda - Małgorzata Stanisławowska
III nagroda - Joanna Durczok
Wyróżnienie - Krzysztof Biarda
Wyróżnienie - Franciszek Biarda

Laureaci otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach. Finał konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 18 grudnia o godz. 18:00 w Galerii Fotografii Fokus MOK, ul. Pułaskiego 7.

Wystawa pokonkursowa czynna będzie od 27 listopada 2023 r. do 8 stycznia 2024 r. w Galerii "w Bramie" MOK, ul. Pułaskiego 7. Oprócz zdjęć nagrodzonych uczestników, na wystawie znajdą się również prace: Anny Jasińskiej, Anny Skrobovej, Janusza Wilczyńskiego, Martyny Bondy, Mateusza Nazaruka, Wiktorii Kozłowskiej, Wojciecha Grzegorza Domagały i Wojciecha Wielogórskiego.