MOK

Aktualności

Powrót

Wystawa fotografii Jarosława Kurzawy w Siennicy

24 października 2019 (Czwartek)
godz. 08:00
Siennica

Do 30 listopada czynna będzie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Siennicy wystawa Krajobrazy Jarosława Kurzawy, członka Grupy Twórczej Fotogram, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach.

Jarosław Kurzawa – urodził się w Turku. Jest absolwentem Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Łączy swoją pasję fotograficzną z pracą fotoreportera. Jego zdjęcia są wyjątkowymi sesjami reportażowymi, które oddają emocje i atmosferę miejsc oraz sytuacji. Jako członek Siedleckiej Grupy Twórczej Fotogram wziął udział w licznych wystawach i plenerach fotograficznych, m. in. w: „Międzynarodowych Jesiennych Warsztatach Fotograficznych” w Janowie Podlaskim, Plenerze Fotograficznym na Ukrainie, Wołyń 2010, plenerze „Rezerwat Jata nieznany ląd” (2011) oraz „Jata świat zaklęty lodem” (2012). Zasiadał jako juror w cyklu Konkursów Fotograficznych „Cztery Pory Roku w obiektywie” w powiecie siedleckim. Fotografia Jarosława Kurzawy to uchwycenie chwili w zapędzonym świecie pełnym pięknych obrazów i emocji.

Dotychczasowe miejsca wystaw: Siedlce, Turek, Wodynie, Łosice, Janów Podlaski, Biała Podlaska, Łuków, Halinów, Warszawa, Zakopane, Lublin oraz Łuck (Ukraina).