MOK

Aktualności

Powrót

Zaproszenie na bal - koncerty FTN LUZ, ATT LUZ, Akademii Tańca LUZ ART

25 lutego 2022 (Piątek)
godz. 17:00 19:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Uwaga!!! Bilety zakupione na 27 stycznia zachowują ważność!!!

Podczas koncertów „Zaproszenie na bal” wystąpią tancerze z grup zaawansowanych Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywnego Teatru Tańca LUZ – finaliści Mistrzostw Świata, uczestnicy ostatniej edycji programu Mam Talent oraz najmłodsi tancerze Akademii Tańca LUZ ART:
Luzik B, Luzik C, Luzik C1, Luzik D, Gr. Baletowa – godz. 17:00,
Luzik A3, Luzik S, II A, II C – godz. 19:00.

Choreografie przygotowały: Joanna Woszczyńska, Katarzyna Popławska, Margarita Orzełowska i Natalia Jarząb.

Koncerty będą z pewnością niezwykłym widowiskiem tanecznym, pełnym wzruszających, profesjonalnych prezentacji i barwnych kostiumów.

Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ powstała w 1991 r. przy Osiedlowym Klubie Rafa, a od 1995 r. działa pod patronatem Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. LUZ jest jednym z najbardziej utytułowanych i renomowanych zespołów tanecznych nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tancerze LUZ-u, to wielokrotni mistrzowie świata i Europy oraz zdobywcy kilkuset tytułów mistrzów i wicemistrzów Polski. Jako ambasadorzy polskiej kultury od lat reprezentują nasz kraj i Siedlce na prestiżowych festiwalach i zawodach tanecznych, a także podczas ważnych uroczystości związanych z kulturą i Polską. Podbili serca publiczności na trzech kontynentach, występując w takich krajach jak: Rosja, Kanada, USA (Nowy Jork, Broadway), Słowenia, Niemcy (m.in. w Monachium na Festiwalu Kultury Polsko-Niemieckiej), Austria, Słowacja, Włochy, Ukraina, Czechy, Norwegia, Francja (Paryż, Instytut Polski), Węgry, Gibraltar, czterokrotnie w Japonii.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia online na stronie bilety.mok.siedlce.pl oraz w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 i godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, liczba miejsc w sali jest limitowana. Powyżej przewidzianego prawem limitu, bilety możemy sprzedawać wyłącznie osobom zaszczepionym przeciw COVID-19 i posiadającym wymagany prawem dokument - Unijny Certyfikat COVID, zaświadczenie o szczepieniu, o wyniku testu i o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19, uznawanego za równoważne z zaświadczeniami wydawanymi zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/953 z dnia 14 czerwca 2021 r.

Osoby spełniające powyższe warunki, proszone są o wybranie biletu z dopiskiem „Certyfikat Covid”. Wybór jest dobrowolny, a każdy Widz może wybrać dowolne miejsce na sali. Kupując bilet z dopiskiem „Certyfikat Covid”, widz wyraża zgodę na okazanie certyfikatu przed wejściem na salę. Żadne informacje zawarte w certyfikacie nie są zbierane.

Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z 14 grudnia 2021 r. (Dz.U. z 2021 r. poz. 2311).