Debiut 2020 - przesłuchania konkursowe

23 października 2020 (Piątek)

Wyniki przesłuchań z dnia 23 października 2020 r.

Jury w składzie:
*  Magdalena Ptaszyńska
*  Jakub Jurzyk
*  Christian Broniarz

nagrodziła i wyróżniła następujących wykonawców:

Kategoria I  - klasy I - III
I miejsce – Pierwszaki z Trójki „Lipka zielona”, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach, opiekun Magdalena Mężyńska.
II miejsce – Wiktoria Bułhak „Wiem to na pewno”, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II Tuliłów, opiekun Magdalena Jeleszuk, Hanna Hołek.
III miejsce – Natalia Kubiś-Mroszczyk „Motylem byłam”, Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie, opiekun Anna Mroszczyk.
Wyróżnienie – Bartosz Chołota „Smokoland”, Aneta Dąbska Studio Muzyki Rozrywkowej w Lublinie, opiekun Aneta Dąbska.

Kategoria II – klasy IV-VI
I miejsce – Lena Małodzińska „Kilka słów o piosence”, Gminny Ośrodek Kultury w Padwi Narodowej, opiekun Wioletta Jasińska.
II miejsce – Nina Romaszewska „Co się śni niewidomym”, Zespół Szkół nr 12 w Lublinie, opiekun Katarzyna Wiśniewska
III miejsce – Miłosz Zarzeka „Wierzę w lepszy świat”, Ognisko Muzyczne w Świdniku, opiekun Joanna Mania.
Wyróżnienie – Maja Mazurek „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”, Studio Artystyczne Kestrella – Wioleta Kowalczyk w Lublinie, opiekun Wioleta Kowalczyk

Kategoria III – klasy VII-VIII
I miejsce – Natalia Kosmowska „Co mi Panie dasz”, Piotr Markowski VOCAL Studio w Zwolenie, opiekun Piotr Markowski.
II miejsce – Nela Zawadzka „Co się śni niewidomym”, opiekun Joanna Zawadzka.
III miejsce – Sebastian Walento „Kiedyś”, Studio Piosenki Beciaki w Suwałkach, opiekun Marek Zborowski-Weychman.
Wyróznienie – Marika Kowalska „Oczy tej małej”, Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, opiekun Ewa Bocheńska.

Kategoria IV – Szkoły ponadpodstawowe
I miejsce – Klaudia Łacka „Sposób na Panów”, Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” w Nisku, opiekun Dorota Nieradka.
II miejsce – Gabriela Wnorowska „Do lasu”, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Siedlcach, opiekun Maciej Turkowski.
III miejsce – Natalia Ambrosiewicz „Kocham”, Stowarzyszenie Pomoc Dzieciom w Suwałkach, opiekun Marek Zborowski-Weychman.
Wyróżnienie – Oliwia Wierzchowska „Torebka” Zespół Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie, opiekun Martyna Sabak.

Grand Prix – Aleksandra Kędra „Aleja Gwiazd”, Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie, opiekun Iwona Josse-Jakubiec.

Wszystkim gorąco gratulujemy i zapraszamy na Koncert Laureatów! W sobotę, 24 października, o godz. 15:00, wystąpią zdobywcy I, II i III miejsc. Osoby wyróżnione odbierają nagrody.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania obostrzeń sanitarnych określonych w zarządzeniu Dyrektora MOK, opracowanym na podstawie wytycznych GIS.

Procedury sanitarne w sali widowiskowej "Podlasie" - KLIK

W Koncercie Laureatów, w sobotę 24 października 2020 r. o godz. 15:00, występują zdobywcy I, II i III miejsce. Osoby wyróżnione odbierają nagrody.

Szczegółowy regulamin dostępny tutaj -> KLIK

Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem i numerem telefonu:
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, ul. Sienkiewicza 63
Kierownik konkursu - Iwona Jastrzębska