MOK

Aktualności

Powrót

Krótkie Spięcie - ostateczny termin zgłoszeń

22 października 2017 (Niedziela)
godz. 23:59
Miejski Ośrodek Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach po sukcesie w 2016 r., 18 listopada 2017 r., organizuje kolejną edycję Przeglądu Zespołów Rockowych „Krótkie Spięcie” Siedlce 2017 w sali widowiskowej „Podlasie”. Przesłuchania odbywały się będą w godz. 10.00-18.00 i zakończoną się Koncertem Galowym z wręczeniem nagród tego samego dnia o godz. 19.00.

Warunkiem udziału w przeglądzie jest przesłanie na adres - przeglad@mok.siedlce.pl wypełnionej karty zgłoszenia, dwóch utworów w formacie mp3, wymogów technicznych zespołu (rider) oraz podpisanego oświadczenia do 22 października 2017 roku. Lista ośmiu wykonawców zakwalifikowanych do przeglądu zostanie umieszczona najpóźniej do 6 listopada 2017 r. na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach – www.mok.siedlce.pl oraz fanpage'u na Facebook'u.

Przegląd ma na celu aktywizację muzyczna środowiska, doskonalenie warsztatu wokalnego i instrumentalnego oraz promocje wyróżniających się zespołów zarówno z Siedlec jak i odległych zakątków Polski.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz oświadczenie wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przeglądu znajdują się poniżej (na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach www.mok.siedlce.pl)