Nowe procedury sanitarne w MOK

01 sierpnia 2020 (Sobota)
Miejski Ośrodek Kultury

Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zespołów artystycznych, grup twórczych, pracowni artystycznych i sekcji działających przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach a także partnerów, interesantów i widzów biorących udział w wydarzeniach organizowanych przez naszą instytucję należą do nadrzędnych priorytetów, a działania w tym zakresie są stale aktualizowane w oparciu o informacje przekazywane przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej.

Podczas wszystkich imprez organizowanych przez MOK obowiązują obostrzenia sanitarne określone w zarządzeniu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, opracowanym na podstawie wytycznych GIS, dostępne poniżej.

Prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem oraz procedurami sanitarnymi obowiązującymi we wszystkich budynkach MOK.

SALA BIAŁA -> KLIK
SALA WIDOWISKOWA PODLASIE -> KLIK