MOK

Festiwal Teatrów Ulicznych "pod Niebem" - 2019

Festiwal Teatrów Ulicznych

8 września, w ramach Dni Siedlec 2019, zapraszamy na Plac gen. Sikorskiego na XII Festiwal Teatrów Ulicznych "pod Niebem"!

Program Festiwalu:
godz. 19:00
Korowód Tańca – parada ul. Siedlec na Plac Sikorskiego
Kijowski Teatr „Highlights” i Teatr „Lvivki” ze Lwowa
godz. 20:00
Gatsby Show – spektakl ogniowy
„Inferis Teatr Ognia” z Cieszyna
godz. 20:30
Klaunada – spektakl
Kijowski Teatr „Highlights” i Teatr „Lvivki” ze Lwowa

Kijowski Teatr Highlights i Teatr Lvivki ze Lwowa
Kolorowe kostiumy, mistrzowskie popisy na szczudłach, humor i wesołość – Korowód tańca wciąga publiczność do zabawy i tworzy niepowtarzalną karnawałową atmosferę, w której dominuje muzyka flamenco, rock & roll, pop dance, a nawet ukraińska hołubka.

Teatr Lvivki tworzą profesjonalni aktorzy, akrobaci, żonglerzy, absolwenci lwowskiego studia cyrkowego.

Teatr Highlights – w 2012 roku założyła artystyczna rodzina Swietlakowych: Irina, Aleksander i Aleksander Junior, wykorzystując swoje doświadczenia pedagogiczne, aktorskie i reżyserskie (m.in. w Kijowskim Teatrze KET) powołała grupę teatralną pod nazwą Kijowski Teatr Uliczny „Highlights”. Zespół działa pod kierownictwem doświadczonych artystów i oprócz przygotowywania oraz wystawiania spektakli zajmuje się także oprawą artystyczną imprez.

Przedstawienie Przystanek klaunada sięga do praźródeł klaunady, mającej swój początek w starożytnym Egipcie. Zawiera także elementy nowego cyrku, posługującego się tańcem, muzyką, teatrem, pantomimą, a nawet sportem. W spektaklu pełnym magii, cyrkowych sztuczek, ekwilibrystycznych popisów, a także akrobatyki i gimnastyki artystycznej oraz tańców na szczudłach, artyści przedstawiają komediowe sceny pozwalające na dobrą zabawę i interakcję z publicznością. Spektakl plenerowy, inspirowany sztuką teatru i cyrku.

Inferis Teatr Ognia z Cieszyna
Choreografie zawierające elementy tańców towarzyskich, nowoczesnych, a także góralskich. Do każdego stylu pokazu dopasowana jest odpowiednia muzyka – od rozrywkowej, poprzez rockową, aż do neofolkowych brzmień czy muzyki dawnej.

Główny, składnikiem i tworzywem pokazów jest ogień. Wykorzystywane są nie tylko podstawowe sprzęty ogniowe, ale także specjalnie zrobione rekwizyty np. płonące skrzypce czy skrzydła. Oprócz tego w spektaklu wykorzystywane są elementy pirotechniczne.

Sponsorzy:
MKLBAU
Ponad 100 pracowników. Doświadczona kadra inżynieryjna. Projektowanie dokumentacji warsztatowej. Własna produkcja konstrukcji stalowych. Własne ekipy montażowe. Własny sprzęt montażowy.

VITO Polska
To firma produkująca stolarkę okienną, która stworzyła własną markę wyjątkowych okien TISSER. Okna wytwarzamy z dbałością o najdrobniejsze detale, gwarantując trwałość produktu i komfort użytkowania. Naszym hasłem przewodnim jest: „bo jakość pamięta się dłużej”. Zapraszamy do naszej siedziby w Siedlcach, Międzyrzecu Podlaskim i Łosicach, a także na nasze media społecznościowe i życzymy udanej imprezy.

Foldruk Media
Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów z różnych dziedzin. Wśród nas są graficy, programiści, projektanci stron www, fachowcy z zakresu produkcji, świetnie znający się na rzeczy doradcy klienta oraz inni pracownicy, bez których firma nie wyobraża sobie istnienia. Nie mówimy o sobie "młodzi", bo nasze szeregi zasilają ludzie w różnym wieku, a prawdziwa mądrość polega na nieustannym procesie uzupełniania wiedzy i dążeniu ku lepszemu! Młodsi czerpią z doświadczenia starszych, a starsi podążają za młodymi umysłami. Łączy nas chęć ustawicznego rozwoju i zaangażowanie w pracę na każdym jej etapie.

Hurtownia MADAR
Drewniane łóżeczka dziecięce, wózki dziecięce. Dla Twojej wygody i Twojego dziecka oferujemy możliwość skompletowania całej wyprawki w jednym miejscu.