MOK

Aktualności

Powrót

obrazek

Konkurs Recytatorski "Recytuj z Ączkiem" - finał

17 maja 2021 (Poniedziałek)
godz. 11:00
Skwer przy Fontannie, ul. Pułaskiego 6

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach i Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” zapraszają przedszkolaków do udziału w konkursie recytatorskim „Recytuj z Ączkiem”. Nie wszystkie dzieci miały okazję poznać przygody siedleckiego zajączka oraz jego przyjaciół opisane w barwnej książeczce „Cześć, jestem Ączek Zajączek”, dlatego zapraszamy wszystkie przedszkola do udziału w „recytatorskiej zabawie” z Ączkiem. Zadaniem uczestników konkursu będzie recytacja jednego wiersza wybranego z książeczki.

Książeczka była prezentowana przez aktora Cezarego Żaka i siedlczankę Agnieszkę Somlę-Zdanowską w formie słuchowiska, które można obejrzeć na naszym kanale YouTube (youtube.com/moksiedlce). Serdecznie zapraszamy także do zwiedzenia wystawy w Galerii „w Bramie” (ul. Pułaskiego 7) obrazującej przygody Zajączka Ączka.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są TUTAJ (KLIK).


Lista finalistów:
Aleksandra Nitychoruk, Mikołaj Rytel, Nela Chodzińska, Inessa Chojecka, Adrianna Duczek, Igor Gabryszewski, Kornelia Kasjaniuk, Aleksandra Rodak, Natalia Witan, Zuzanna Olszewska, Julia Jurczuk, Katarzyna Wolińska, Zuzanna Wasiluk, Ola Tarnowska, Hubert Borkowski, Adam Krawczyk, Filip Bujalski, Hanna Sikorska, Zofia Skwierczyńska, Gabriel Karwowski, Szymon Stępień, Nina Chojecka, Alicja Andrzejczuk, Aleksandra Czarnocka, Adrianna Dudek, Julia Ostrowska, Piotr Mędza, Miłosz Zięcina, Natalia Tarkowska, Marcel Krasuski, Stefan Denysiuk, Filip Branica, Stanisław Młynarz, Eliza Szczygielska, Nadia Guzek, Oliwia Matwiejczuk, Oliwia Zając, Maria Iwaniuk, Jakub Serbista, Maria Kot, Błażej Dudziuk, Wiktoria Koszara, Gabriela Łuba, Monika Duo, Jagoda Wieczorek, Maria Kordowska, Lena Olędzka, Natalia Sobczuk, Julia Rożen, Szymon Ivancik, Maria Kokot, Gabriela Redesiuk, Bartosz Stosio, Alicja Kuśmierz, Lilianna Karwowska, Alicja Sulej, Weronika Radzikowska, Anna Jakubiec, Nikodem Goławski, Róża Piekart, Maksymilian Raszuk, Gabriela Wysokińska, Pola Trytko, Klara Buczyńska, Nikola Korycińska, Wiktoria Krasnodębska, Leon Grochowski, Barbara Kurenda, Karolina Jedlińska, Wojciech Olszewski, Cyryl Kopeć, Zofia Kostyra, Piotr Chromiński

Kolejność recytacji:
1. Miejskie Przedszkole Nr 23, ul. Ogrodowa 43 a
2. Miejskie Przedszkole Nr 17, ul. Wyszyńskiego 6
3. Przedszkole Niepubliczne „Widzi Mi Się”, ul. Partyzantów 14 A/72
4. Miejskie Przedszkole Nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Karpacka 2
5. Miejskie Przedszkole Integracyjne Nr 20, ul. Osiedlowa 3
6. Miejskie Przedszkole Nr 25, ul. Okrzei 22
7. Niepubliczne Przedszkole „Kraina fantazji”, ul. Sekulska 5
8. Zespół Oświatowy im. Jana Pawła II w Stoku Lackim Publiczne Przedszkole, ul. Siedlecka 135
9. Miejskie Przedszkole Nr 22, ul. Podlaska 28
10. Niepubliczne Przedszkole „11 Krasnoludków”, ul. 11 Listopada 16
11. Szkoła Podstawowa Nr 8 Oddział OA, ul. Pescantina 2
12. Przedszkole Muzyczne NUTKA, ul. Vogla 41
13. Miejskie Przedszkole Nr 13 im. D. Gellner, ul. Woszczerowicza 9
14. Miejskie Przedszkole Nr 15, ul. Osiedlowa 5
15. Przedszkole Niepubliczne „Mały Europejczyk”, ul. Chrobrego 13
16. Katolickie Przedszkole "Ogródek św. Franciszka", ul. Feliksa Hłasko 53
17. Katolicka Szkoła Podstawowa – Oddział Przedszkolny, ul. Sokołowska 172
18. Miejskie Przedszkole Nr 3, ul. Stefana Batorego 4
19. Miejskie Przedszkole Nr 4, ul. Ściegiennego 19
20. Miejskie Przedszkole Nr 9, ul. Orlicz-Dreszera 7
21. Przedszkole Niepubliczne PINOKIO, ul. Woszczerowicza 5
22. Miejskie Przedszkole Nr 6, ul. Pułaskiego 59