Konkurs Recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego

15 czerwca 2021 (Wtorek)
Miejski Ośrodek Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach ogłasza XXXVII Konkurs Recytatorski dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego. Pomimo pandemii postanowiliśmy w tym roku przeprowadzić jedyny o zasięgu regionalnym konkurs recytatorski adresowany do uczniów szkół podstawowych.

Szczegóły dotyczące poszczególnych etapów konkursu znajdują się w regulaminach – dla regionu oraz dla miasta Siedlce.

Finał XXXVII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego odbędzie się 15 czerwca 2021 r. w formie uzależnionej od sytuacji związanej z pandemią – szczegóły zostaną ustalone na późniejszym etapie realizacji konkursu.

Regulaminy dla Miasta i dla Powiatu oraz elektroniczna karta zgłoszenia dostępne tutaj - KLIK.

Osoba do kontaktu:
Małgorzata Czeredys-Bryńczak
Koordynator XXXVII Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci im. Kornela Makuszyńskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach
e-mail: makuszynski21@gmail.com