Cisza jest... głosów zbieraniem - Ogrody Poetyckie z cyklu spotkania artystyczne "ArtAleksandria"

28 maja 2024 (Wtorek)
Park Aleksandria

Razem z Siedleckim Stowarzyszeniem Literackim „Witraż” zapraszamy do Parku Aleksandria na Ogrody Poetyckie pt. „Cisza jest… głosów zbieraniem” z udziałem aktorki Marii Pakulnis, która zaprezentuje ulubione wiersze zaczerpnięte z klasyki polskiej poezji. Aktorka porozmawia z siedlecką młodzieżą o poezji oraz sztuce interpretacji tekstów literackich.

Podczas imprezy zaprezentowana zostanie także twórczość poetycka uczniów siedleckich szkół. Oprawę muzyczną zapewnią wokaliści: Anna Michalak i Jakub Soszyński.

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Siedlce.

Zadanie pn. "Rewaloryzacja zabytkowego Parku Miejskiego Aleksandria w Siedlcach". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 w ramach działania 8.1 oś priorytetowa VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.

fot. Szymon Szcześniak