Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

04 października 2023 (Środa)
godz. 11:00 14:00

4 października słuchacze Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zainaugurują rok akademicki 2023/2024. Chór Uniwersytetu wykona uroczyste Gaudeamus Igitur pod batutą Anny i Tomasza Ostrowskich, po którym na muzyczną ucztę zaprosi Hanna Śleszyńska wraz z zespołem.

Recital to estradowa prezentacja wizerunku muzycznego Hanny Śleszyńskiej, która jest nie tylko znakomitą aktorką, ale również wspaniałą wokalistką, Laureatką I nagrody XIII Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Usłyszymy filmowe przeboje z repertuaru Lizy Minnelli – „New York, New York” oraz „Mein Herr”, z musicalu Chicago – utwór „Mama Morton”, czyli wielkie hity musicalowe w polskiej adaptacji. Artystka zaprezentuje także piosenki ze spektaklu „Criminale Tango”, „Porucznik Ola”, „Portofino” oraz song Brechta – „Pieśń o żuciu gumy”, a także wybitne dzieła Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jonasza Kofty i Ewy Demarczyk.

Obecnie aktorkę możemy zobaczyć na deskach Teatru 6. piętro, Teatru Capitol, Teatru Kamienica, Teatru Studio Buffo, Teatru Syrena, wielu filmach fabularnych i serialach.

Wydarzenie tylko dla słuchaczy Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.