Internetowy Konkurs Jednego Wiersza

30 kwietnia 2020 (Czwartek)
Miejski Ośrodek Kultury

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, Siedlecka Grupa Literacka „Witraż” i Tygodnik Siedlecki zapraszają do udziału w Internetowym Konkursie Jednego Wiersza.

Nie ma ograniczeń wiekowych, ale prace konkursowe muszą być wykonane samodzielnie. Najlepsze wiersze zostaną zaprezentowane w Informatorze Kulturalnym MOK oraz stronach internetowych MOK, SGL „Witraż” i Tygodnika Siedleckiego.

Organizator powoła Jury, które przyzna nagrody finansowe za I, II i III miejsce. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 27 maja 2020 r.

Autorskie wiersze prosimy o wysyłanie na adres kdt1@wp.pl do 30 kwietnia 2020 r. podając swoje dane kontaktowe (nr telefonu, adres e-mail). Więcej informacji pod nr tel. 572 434049 lub 519 743 988.