MOK

Aktualności

Powrót

Kabaret Ani Mru-Mru - ODWOŁANY!!!

11 października 2020 (Niedziela)
godz. 17:30 20:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

W imieniu Organizatora imprezy - Agencji Artystycznej KEREZA - informujemy, że występ Kabaretu Ani Mru-Mru zaplanowany na niedzielę 11.10.2020 w Siedlcach nie może się odbyć ze względu na rosnące zagrożenie epidemiologiczne oraz nowe obostrzenia dotyczące wydarzeń kulturalnych, wprowadzone na terenie całej Polski.

W najbliższym czasie będą trwały prace nad ustaleniem nowej daty wydarzenia. Jak tylko otrzymamy potwierdzony termin od Organizatora, poinformujemy Państwa mailowo.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie Cirque de Volaille zaserwuje roladę humoru, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku.

Ani Mru-Mru to kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje.

Michał, Marcin i Waldek po prostu podejmują tematy obyczajowe, z życia wzięte. Są rozchwytywani przez publiczność w każdym wieku, a każdy ich skeczy bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.

Przed nami najnowsza odsłona zatytułowana Cirque de volaille, w której zobaczymy nowe oblicze kabaretu i nowe niesamowite skecze, których w telewizji nie zobaczycie.

Bilety w cenie 60 zł (balkon) i 70 zł (parter) do nabycia na:
biletynakabarety.pl - godz. 17:30 KLIK; godz. 20:00 KLIK
kupbilecik.pl - godz. 17:30 KLIK; godz. 20:00 KLIK