MOK

Aktualności

Powrót

"Koncert Przedświąteczny" Kwartetu Smyczkowego Aleksandria

12 grudnia 2021 (Niedziela)
godz. 17:00
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Po rocznej przerwie siedlecka publiczność będzie miała okazję ponownie wysłuchać na żywo jedynego w naszym mieście kwartetu smyczkowego – Aleksandria! Zespół zaprasza na koncert, podczas którego zaprezentuje utwory związane z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. W programie znajdą się kompozycje mistrzów włoskiego, angielskiego i niemieckiego baroku – utwory o pięknej harmonii, utrzymane w wyjątkowym klimacie. Jak zwykle publiczność może liczyć na krótkie prelekcje przybliżające sylwetki kompozytorów i charakter utworów.

Kwartet Smyczkowy Aleksandria wystąpi w składzie: Piotr Grabowicz – kierownik artystyczny, I skrzypce, Dariusz Rytel – II skrzypce, Katarzyna Wasińska – altówka, Edyta Koć – wiolonczela.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia online na stronie bilety.mok.siedlce.pl oraz w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz w Sali Białej MOK, ul. Pułaskiego 6 godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.