MOK

Aktualności

Powrót

Koncert zespołu Art Styl

17 marca 2024 (Niedziela)
godz. 17:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Przedłużając czas świętowania Dnia Kobiet, zapraszamy państwa na niezwykły koncert Zespołu Wokalnego Art Styl, w czasie którego usłyszymy najpiękniejsze utwory polskiej estrady. Teksty Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego czy Jeremiego Przybory wprowadzą Państwa w niepowtarzalny klimat, a oryginalne i pięknie wykonane interpretacje wokalistek będą dla Państwa prawdziwą muzyczną niespodzianką.

Zespół Wokalny Art Styl tworzy jedenaście pań, które wnoszą do grupy wokalnej swoje unikalne talenty, ale i osobowości. Na scenie usłyszymy: Grażynę Bańkowską, Lilianę Barbarę Bielak, Irenę Frank, Martę Głozak, Mirosławę Jarmul, Danutę Marynowską, Krystynę Robakowską, Alinę Sidoruk, Jagodę Zgódkę i Ewę Zyską-Łęczycką.

Zespół od początku swego istnienia, czyli od 2015 roku pracuje pod kierunkiem Urszuli Chruściel. Zespołowi na fortepianie akompaniuje Marcin Chojecki.

Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 10 zł (dla słuchaczy SUTW) do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl (normalny) i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63 (dla słuchaczy SUTW i normalny), od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.