MOK

Aktualności

Powrót

Koncert zespołu Art Styl dla słuchaczy SUTW

15 grudnia 2021 (Środa)
godz. 11:00 14:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Najpiękniejsze utwory polskiej estrady w wykonaniu zespołu Art Styl będzie można usłyszeć na scenie sali widowiskowej „Podlasie”. Zespół przez pięć lat swojej działalności stworzył wiele programów muzycznych, prezentujących interpretacje utworów znanych i lubianych artystów polskiej sceny muzycznej, piosenki filmowe oraz patriotyczne. Koncert, na który zespół zaprasza tym razem, będzie prezentacją wybranych utworów z różnych koncertów dotychczas zagranych, jednak w zupełnie nowej odsłonie, ponieważ zespół został powiększony o cztery wspaniałe głosy.


Zespół tworzą słuchaczki Siedleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Lilianna Bielak, Grażyna Bańkowska, Anna Boruta, Irena Frank, Marta Głozak, Aniela Kołodziejak, Danuta Marynowska, Alina Sidoruk, Teresa Sikorska, Jagoda Zgódka, które pracują pod artystycznym okiem Urszuli Chruściel – kierownika zespołu oraz Marcina Chojeckiego – akompaniatora.

Zespół Art Styl dotychczas został zdobywcą następujących nagród: I miejsce na VI i VII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolędnicze Serce Polski” w Śmiarach w 2016 i 2017 roku; II miejsce na XIV Festiwalu Chórów, Kabaretów i Zespołów Wokalnych w Warszawie w 2016 roku oraz I miejsce w tymże Festiwalu w 2017 roku; II miejsce na Festiwalu Twórczości Artystycznej Seniorów „Wiecznie Młodzi” w Siedlcach 2017 roku. Zespół jest częstym gościem wydarzeń w Siedlcach, takich jak Jackonalia III Wieku, Jarmark Św. Stanisława czy Wiosna na polu i w ogrodzie, uświetniając je swoim śpiewem.

Spotkanie wyłącznie dla słuchaczy SUTW.