Nasza klasa w PRL-u II - spektakl Alternatywnego Teatru Tańca LUZ

20 września 2017 (Środa)

Nasza klasa w PRL-u II to spektakl, w którym sceny pełne humoru przeplatają się z poważnymi scenami osadzonymi w realiach PRL-u. To opowieść o tym, jak całokształt sytuacji politycznej, uczestnictwo w ruchu oporu, rodząca nadzieję Solidarność odbijały się na życiu klasy. Obsadę musicalu stanowią utalentowani tancerze i wokaliści Alternatywnego Teatru Tańca LUZ oraz fantastyczne osoby, które dołączyły do zespołu dzięki castingowi. Wśród wykonawców zobaczymy m.in. Arkadiusza ZeburęKamila Januszewskiego (lidera zespołu Słodko-Kwaśni), Magdalenę Czmoch - tajemniczą babcię znaną z musicalu Dzieci Powstania ’44. Pierwsza wersja spektaklu Nasza Klasa w PRL-u powstała w 2008 roku według scenariusza, reżyserii oraz choreografii Joanny Woszczyńskiej. W 2009 roku Nasza Klasa w PRL-u została wystawiona w Instytucie Polskim w Paryżu z okazji XXV-lecia ogłoszenia stanu wojennego w Polsce.

Scenariusz, reżyseria i choreografia: Joanna Woszczyńska
Przygotowanie wokalne: Ada Pogoda-Kołodziejak

Aranżacje muzyczne: Marek Matwiejczyk, Krzysztof Chromiński
Reżyseria światła: Artur Klepacki
Montaż filmowy: Andrzej Kułak, Sebastian Gumiński
Trailer: Bartosz Woszczyński

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 26.