MOK

Aktualności

Powrót

Podsumowanie artystyczne roku 2017 MP Dance

12 grudnia 2017 (Wtorek)
godz. 18:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Formacja Taneczna MP Dance powstała w październiku 2007 roku. Instruktorem i choreografem grupy jest Agnieszka Lipińska, wieloletnia tancerka „Małego Podlasia”. W skład zespołu wchodzi około 100 osób w wieku od 4 do 16 lat.

Mimo dużej liczby członków zespołu oraz szerokiego przedziału wiekowego każdy młody tancerz traktowany jest zgodnie ze swoim wiekiem, możliwościami i oczekiwaniami. W sposób szczególny choreograf podchodzi do najmłodszych członków formacji, stwarzając im warunki do tzw. dobrego startu. Dzieci wprowadzane są w świat tańca poprzez zabawę, dzięki czemu nie odczuwają trudu jaki trzeba włożyć, aby stać się dobrym tancerzem, a dzięki występom przed publicznością początkujący artyści nabierają śmiałości i pewności siebie.

Efekty pracy tancerzy będzie można obejrzeć podczas grudniowego show podsumowującego działalność zespołu w 2017 roku. Koncert będzie podsumowaniem zarówno ostatnich 4 miesięcy pracy nad nowymi choreografiami i umiejętnościami tanecznymi, jak i całego roku. Wezmą w nim udział początkujący tancerze, którzy swoją przygodę z tańcem zaczęli dopiero w tym roku szkolnym oraz starsi stażem członkowie formacji, którzy zaprezentują układy taneczne nagrodzone podczas tegorocznych festiwali tańca. Na scenie nie zabraknie przedszkolaków - najmłodszych tancerzy zespołu w radosnych tanecznych pokazach. Wszystko to połączone w niepowtarzalne show będzie można podziwiać podczas najbliższego koncertu FT MP Dance, na który już dziś zapraszają tancerze i choreograf zespołu!

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63. Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 26.