Podziel się swoją opinią na temat efektów rewaloryzacji Parku Miejskiego Aleksandria

12 lipca 2024 (Piątek)
Park Aleksandria

Szanowni Mieszkańcy, z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace związane z rewaloryzacją naszego parku. Teraz chcielibyśmy poznać Wasze opinie na temat przeprowadzonych zmian. Wasze zdanie jest dla nas kluczowe, abyśmy mogli ocenić skuteczność działań i planować przyszłe inicjatywy.

Dlaczego warto wypełnić ankietę?

Twoja opinia też się liczy! – chcemy dowiedzieć się, czy nasze działania spełniły Wasze oczekiwania.
Zadbajmy o nasze miasto!– razem możemy uczynić naszą okolicę jeszcze lepszym miejscem do życia.

Jak wziąć udział? Ankietę można wypełnić online TUTAJ (KLIK). Link otwarty jest do 22 lipca 2024 r. Jej wypełnienie zajmie ok. 4 minuty.

Ankieta jest w pełni bezpłatna oraz anonimowa.

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Każda opinia jest dla nas cenna. Wasze odpowiedzi pomogą nam tworzyć przestrzeń, która odpowiada potrzebom wszystkich mieszkańców.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety i podzielenia się swoimi uwagami!