Spektakl "Gdzie jesteś... Ewo?" Alternatywnego Teatru Tańca LUZ

04 kwietnia 2024 (Czwartek)

"Gdzie jesteś… Ewo?" to spektakl, który jest opowieścią o kobietach, o ich delikatności i zagubieniu, ich marzeniach i życiowych rolach. Jest wędrówką do istoty kobiecego serca, ukazaną poprzez poezję i taniec współczesny, który najlepiej oddaje głęboko skrywane uczucia i emocje. Kobiety... Piękne i zagubione, skażone poczuciem winy i grzechem Ewy, ale wciąż poszukujące swej prawdziwej drogi i misji.

Obsadę spektaklu w nowej odsłonie stanowi wielopokoleniowa grupa złożona z tancerek Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, Alternatywnego Teatru Tańca LUZ oraz dojrzałych kobiet z działającego przy Siedleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku Zespołu Tanecznego LUZ 50+: Antonina Anusiewicz, Kalina Anusiewicz, Iga Cegiełka, Laura Czmoch, Magdalena Czmoch, Oliwia Dawidziuk, Nina Duczek, Maria Grabarska, Mirosława Jarmur, Kamila Kania, Julia Kassjaniuk, Natalia Kędzierska, Natalia Kosiorek, Amelia Kowalska, Maja Kryńska, Zofia Łazuga, Halina Milkowska, Michalina Neścior, Zofia Paczuska, Helena Pasztor, Natalia Pędzik, Wiktoria Prokurat, Kinga Raszuk, Krystyna Robakowska, Zofia Roman, Lena Rytel, Anna Sawicka, Bożena Subda, Bożena Sujka, Antonina Surudo, Dominika Tchórzewska, Teresa Zimmermann.

W częściach wokalnych zobaczymy znaną siedlecką wokalistkę Iwonę Kobylińską. W tanecznych partiach solowych wystąpią: Wiktoria Prokurat, Michalina Neścior i Zofia Roman. Gościnnie wystąpi Beniamin Citkowski. Swojego głosu do spektaklu użyczyły: Irena Frank i Danuta Marynowska.

Scenariusz, reżyseria i choreografia: Joanna Woszczyńska

Asystent choreografa: Margarita Orzełowska
Aranżacja muzyczna: Marek Matwiejczyk
Wizualizacje: Sebastian Gumiński
Światła: Artur Wytrykus, Kamil Wielgórski
Garderobiane: Janina Protasiuk, Marzena Osińska
Inspicjentka: Natalia Dymecka

Bilety w cenie 35 zł do nabycia online na stronie bilety.mok.siedlce.pl oraz w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.