Spotkanie Grupy Twórczej Fotogram. Spotkanie autorskie Michała Kościa

09 stycznia 2022 (Niedziela)
Galeria Fotografii Fokus, ul. Pułaskiego 7

Michał Kość – fotoreporter, fotograf, członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Od 1988 roku zawodowo zajmuje się fotografią prasową, współpracuje z mediami ogólnopolskimi oraz Polską Agencją Fotografów FORUM i Agencją Fotograficzną WSCHÓD. W portfolio ma liczne publikacje, w tym w prestiżowych tytułach opiniotwórczych – m.in. Polityka, Wprost, Newsweek, Gazeta Wyborcza, magazynach podróżniczych – m.in. National Geographic Traveler, Witaj w Podróży, Podróże oraz w prasie kobiecej. Uczestnik wielu przedsięwzięć fotograficznych oraz wystaw fotografii prasowej i przyrodniczej, w tym trzech wystaw indywidualnych: „Żubr – puszcz imperator” w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie i Pracowni Filmu, Dźwięku i Fotografii w Michałowie; „Żubry w pejzażu Puszczy Knyszyńskiej” w Muzeum Ziemi w Warszawie oraz „Żubry. Światło i Cień” w Muzeum Rzeźby Alfonsa Karnego w Białymstoku. Prywatnie miłośnik przyrody oraz bliskich i dalekich podróży, wielbiciel kotów wszelkiej maści i pikantnej kuchni azjatyckiej.