Spotkanie autorskie z Jerzym Mireckim - autorem książek "Dzieci 44" i "Prababka z Polesia"

29 kwietnia 2022 (Piątek)
Sala Biała, ul. Pułaskiego 6

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jerzym Mireckim i promocję jego nowej książki pt. "Prababka z Polesia" opowiadającej o wyjątkowych ludziach z rodziny autora.

Jerzy Mirecki jest również autorem książki "Dzieci '44" - m.in. na jej podstawie Joanna Woszczyńska 8 lat temu napisała scenariusz spektaklu "Dzieci Powstania '44". W książce "Prababka z Polesia" znalazł się cały rozdział dotyczący tego spektaklu i Alternatywnego Teatru Tańca LUZ.

Razem z Jerzym Mireckim przyjedzie i wystąpi z wykładem siostra Julia Wąsala ze Zgromadzenia Sióstr Wynagrodzicielek Najświętszego Oblicza z Warszawy, która przyczyniła się do powstania książki.

W części artystycznej wystąpi Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ w choreografii Joanny Woszczyńskiej oraz wokalistka Karina Szurek.

Organizatorzy:
Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach
Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach

Zaproszenia do odbioru w sekretariacie MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz w Akademii Sztuk "Piękna 7", ul. Pułaskiego 7.