Sukcesy wokalistów Studia Piosenki i Zespołu Sweet Angels

22 maja 2023 (Poniedziałek)
Miejski Ośrodek Kultury

W ostatni piątek, 19 maja, w Domu Kultury Świt w Warszawie odbył się koncert Laureatów XXVI Konkursu Muzycznego Debiuty. Podopieczni Edyty Wójcik ze Studia Piosenki Singers - Szymon Ivancik i Adrianna Czeżyk oraz Zespół Wokalny Sweet Angels odebrali statuetki i dyplomy. Przewodniczącym jury był Waldemar Kuleczka - muzyk, kompozytor, producent znany między innymi z zespołów Papa Dance czy Oddział Zamknięty. Przypomnijmy, że Szymon otrzymał nagrodę Grand Prix w swojej kategorii wiekowej, Ada - II miejsce, a Zespół Sweet Angels - III miejsce.

Natomiast wczoraj, podczas Koncertu Laureatów XVII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Kulturomaniak w Mrozach, wokaliści Studia Piosenki Singers - Adrianna Czeżyk (wyróżnienie) i Szymon Ivancik (III miejsce) odebrali nagrody i dyplomy. Instruktorem wokalistów jest Edyta Wójcik.

Gratulacje dla naszych młodych artystów i instruktora zespołu!