MOK

Aktualności

Powrót

Wystawa prac uczestników zajęć w Pracowni Fotograficznej MOK

01 lipca 2021 (Czwartek)
godz. 11:00
Galeria Fotografii Fokus, ul. Pułaskiego 7

W Galerii Fotografii Fokus można oglądać efekty pracy młodzieży biorącej udział w zajęciach w Pracowni Fotograficznej MOK. Autorzy wystawy są uczniami szkół siedleckich. Uczestnicząc w zajęciach poznają zasady fotografowania i samodzielnej obróbki zdjęć. Dominujące tematy to: martwa natura, makrofotografia, krajobraz i przyroda.

Pracownia Fotograficzna MOK mieści się w Akademii Sztuk „Piękna 7”. Atelier wyposażone jest w nowoczesne lampy studyjne i inne urządzenia, dzięki którym młodzież uczestnicząca w zajęciach może rozwijać swoje umiejętności fotografowania. Dzięki nowym komputerom z profesjonalnym oprogramowaniem możliwe jest doskonalenie zdjęć wykonywanych w technice cyfrowej. Pracownia wyposażona jest również w sprzęt umożliwiający przeprowadzenie procesu klasycznej obróbki chemicznej w ciemni, od wywołania negatywu do samodzielnego wykonania zdjęć za pomocą powiększalnika.

Wystawa czynna do 3 września 2021 r., od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00 (w dn. 1-30 lipca w godz. 11:00-16:00).