Zmiany w działalności MOK

25 marca 2020 (Środa)
Miejski Ośrodek Kultury

Prosimy o niedokonywanie w kwietniu 2020 r. wpłat za udział dzieci, młodzieży i dorosłych w poszczególnych zespołach i grupach twórczych działających przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, informującym o podjęciu zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin oraz szkół, uczelni wyższych i placówek szkolnictwa artystycznego.

Oznacza to czasowe zawieszenie od 12 marca 2020 r. organizacji wszystkich wydarzeń kulturalnych, zawieszenie zajęć artystycznych prowadzonych w MOK oraz zamknięcie wszystkich obiektów Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6, Pułaskiego 7, ul. Sienkiewicza 63 i Rynkowej 24.

Wszystkie wydarzenia kulturalne zaplanowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach w tym okresie zostają przełożone na późniejsze terminy, o których będziemy informować na bieżąco. Zakupione bilety zachowują ważność.

Informację o wznowieniu działalności instytucji kultury, w tym MOK, podamy bezzwłocznie po wydaniu komunikatu przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.