MOK

Aktualności

Powrót

Życie - Antoni Syrek-Dąbrowski Stand-up Comedy

10 kwietnia 2022 (Niedziela)
godz. 19:00
Sala widowiskowa "Podlasie", ul. Sienkiewicza 63

Antoni Syrek-Dąbrowski – komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express – kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze „Hofesinka”, który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.

"Życie" to mój czwarty pełny program stand-upowy. Szczerze, nie wiem, czy umiem w to "życie". Nadal wiele nie rozumiem, dużo rzeczy mnie wnerwia, ale generalnie staram się udawać, że wiem, o co chodzi.

Support: Łukasz Kowalski z programem "I tak się powoli żyje". Poszedł do "Mam Talent". Dostał 3 razy TAK. Nie przeszedł dalej.

Wydarzenie dla dorosłych!

Bilety do nabycia na kupbilecik.pl. Bilety zakupione na 3 grudnia 2021 zachowują ważność.