Galeria
wszystkieKonkurs plastyczny "Kartka Bożonarodzeniowa" 2016
W KATEGORII „PRZEDSZKOLA”:
I MIEJSCE – Michał Karwowski
Miejskie Przedszkole nr 9 w Siedlcach – zgłoszenie indywidualne
Opiekun: Edyta Karwowska
II MIEJSCE – Oliwia Stańczuk
Miejskie Przedszkole nr 6 w Siedlcach
Opiekun: Iwona Błaszczuk
III MIEJSCE – Gabriela Guz
Katolicki Zespół Edukacyjny w Siedlcach
Opiekun: Anna Ługowska, Magdalena Pastor
III MIEJSCE – Hubert Stanisławowski
Miejskie Przedszkole nr 27 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach
Opiekun: Krystyna Płudowska
WYRÓŻNIENIA:
Nadia Witczuk
Niepubliczne Przedszkole „Akademia Maluszka”
Opiekun: Marzena Kamińska
Antonina Sobol
Miejskie Przedszkole nr 9 w Siedlcach
Opiekun: Monika Jóźwik, Klaudia Kamecka
Julian Stosio
Niepubliczne Przedszkole „Tęczowa Chatka”
Opiekun: Iwona Grzywacz, Urszula Grzelak
Nadia Pałubińska
Miejskie Przedszkole nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach
Opiekun: Grażyna Świderska
W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I – III”:
I MIEJSCE – Zofia Lisowska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Opiekun: Małgorzata Andrzejczyk, Urszula Jońska
II MIEJSCE – Maja Jastrzębska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Opiekun: Małgorzata Andrzejczyk, Urszula Jońska
III MIEJSCE – Gabriel Kępkowicz
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stanach
Opiekun: Monika Poślada
WYRÓŻNIENIA:
Oliwia Koć
ZS nr 1, Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach
Opiekun: Małgorzata Klimiuk
Bartosz Skorupka
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Opiekun: Małgorzata Andrzejczyk, Urszula Jońska
Anastazja Rytlewska
Katolicki Zespół Edukacyjny w Siedlcach
Opiekun: Joanna Mendza
Małgorzata Czapska
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach
Opiekun: Małgorzata Andrzejczyk, Urszula Jońska
W KATEGORII „SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV – VI”:
I MIEJSCE – Weronika Odrobińska
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
Opiekun: Małgorzata Rek
II MIEJSCE – Michalina Knop
Szkoła Podstawowa nr 9 w Siedlcach
Opiekun: Agnieszka B.
II MIEJSCE – Gabriela Pradiuch
Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
Opiekun: Małgorzata Rek
III MIEJSCE – Michał Andraszek
Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach
Opiekun: Janina Florczykiewicz
WYRÓŻNIENIA:
Maksymilian Włodarczyk
Katolicki Zespół Edukacyjny w Siedlcach
Opiekun: Jadwiga Omilian
Ignacy Antoniak
Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach
Opiekun: Janina Florczykiewicz
Daria Kania
Szkoła Podstawowa nr 12 w Siedlcach
Opiekun: Lidia Półtorak
W KATEGORII „GIMNAZJA i SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE”
I MIEJSCE – Maja Michalak
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach
Opiekun: Bożena Prachnio
II MIEJSCE – Aneta Frelik
Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Siedlcach
Opiekun: Anna Skóra
III MIEJSCE – Oliwia Rudnik
Publiczne Gimnazjum nr 5 w Siedlcach
Opiekun: Agnieszka B.
WYRÓŻNIENIA:
Gabriel Ławecki
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Siedlcach
Opiekun: Tadeusz Kośmider
Hubert Lipiński
Publiczne Gimnazjum nr 4 w Siedlcach
Opiekun: Piotr Kozak
fot. Andrzej Ruciński